Sipariş Formu
 
Şirket Profili
 

Firmamız :

ADELA İş Güvenliği Ekipmanları İstanbul  İkitelli Sanayi Sitesindeki fabrikamızda,alanında uzman kadromuzla ve yaklaşık 23 yıllık deneyimimizle hizmet vermekteyiz. Ürünlerimiz TSE,ISO gibi uluslararası standartlarda üretilmektedir.Tüm Türkiye'ye yayılan Satış ve Pazarlama Ekibimiz hem satış hem de teknik destek konusunda tam deneyimli olarak siz değerli müşterilerimizin hizmetinde olmaktan kıvanç duyarız.

Misyonumuz :

Gelişen teknolojiyi takip ederek hizmet ve kalite anlayışından taviz vermeden müşteri memnuniyetini daima ön planda tutarak ürün ve hizmet odaklı çalışmayı kendimize ilke edindik.

Vizyonumuz :

Müşterilerimiz ve tedarikçilerimizle çözüm ortaklığı anlayışıyla çalışmayı devam ettirmek, faaliyet alanlarımızı genişletmek ihracatımızı arttırmak Türkiye'nin her köşesindeki müşterilerimize üstün hizmet sunmaktır.

 

 

 

Hedefimiz :

"İnsanların en hayırlısı, insanlara en faydalı olandır" düsturundan hareketle şuanda 10 ülkeye olan ihracatımızı arttırmak ve Türk Ekonomisine katkı sağlayarak Türkiye ve Dünya pazarındaki yerimizi sağlamlaştırıp tüm insanlığa faydalı olmak.

Sektöre :

Emniyet Kemerleri, Baret, Trafik Konileri, Enerji Absorplayıcılar, İpler, Kancalar, Makaralı Kablolar, Deri ve Kaynakçı Malzemeleri, İş Elbiseleri, Trafik İkaz ve Uyarı Levhaları imalatı ve Toz Maskeleri, Eldiven Grupları, Baret Aksesuarları ithalatı ve satış ile hizmet vermekteyiz.

         
   
 
 
 
  Bu Sitenin Tüm Hakları Saklıdır. Copyright@2010
powered by WEDYA.net